شصت و دومین جلسه کمیته جذب تبلیغ تخصصی برگزار شد

اداره جذب و ساماندهی مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی

با برگزاری بیش از شصت جلسه کمیته جذب تبلیغ تخصصی، تاکنون بیش از 600 پرونده بررسی و تایید شده است.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام و المسلمین حامد ملکی، سرپرست اداره جذب و ساماندهی مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی از برگزاری شصت و دومین جلسه کمیته جذب جذب خبر داد.

حجت الاسلام حامد ملکی با اشاره به فرایند جذب مبلغان تخصصی گفت: پس از ثبت نام و درخواست تشکیل پرونده تبلیغی از سوی مبلغان در سامانه جذب، مدارک و اطلاعات متقاضیان توسط کارشناسان جذب بررسی و پس از تایید اولیه جهت بررسی و تایید نهاییی در کمیته جذب تبلیغ تخصصی طرح می گردد.

وی افزود: این کمیته متشکل از نمایندگان بخش های مختلف معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با حضور مدیرکل تبلیغ تخصصی و نماینده معاون فرهنگی و تبلیغی برگزار می گردد.

ملکی با اشاره به برگزاری بیش از شصت جلسه این کمیته بیان کرد: تاکنون بیش از 600 پرونده در جلسات این کمیته که در هفته دو بار برگزار می شود، بررسی و تایید شده است.

سرپرست اداره جذب و ساماندهی مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی، با اشاره به حجم بالای متقاضیان، اعلام کرد پرونده متقاضیان شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات نیز با حضور مسئولین شعب و نمایندگی ها در این کمیته بررسی می گردد و تا کنون مبلغانی از شعبه اصفهان مجوز فعالیت تخصصی از این کمیته را دریافت کرده اند.