حمید راضی رستاقی

درباره من

باسلام و ادب، 

بنده حمید راضی رستاقی فرزند علی اکبر. شماره شناسنامه ۱ متولد استان مازندران - شهرستان ساری بخش چهاردانگه، از خانواده متدین و دینی در سال ۶۸ شمسی وارد حوزه علمیه مشهد مدرسه امام محمد باقر آقای دیانی (ره) شدم. بعد از اتمام مقدمات و شروع رسائل و مکاسب در سال، ۷۶ وارد حوزه عملیه قم شدم در سال ۸۰ هم بعد اتمام سطح وارد درس خارج فقه و اصول شدم. و از محضر آیات بزرگی چون : خاتمی، موسوی تهرانی، نکونام گلپایگانی(نه اون مساله سیاسی دار)، علیدوست، حسینی بوشهری، سبحانی، مکارم شیرازی، وحید خراسانی و الان هم صادق آملی لاریجانی بهره ها بردم و الان هم مشغولم. 

در علوم روز، هم بعد ورود به حوزه، دیپلم و بعد ورود به قم در سال ۷۶ لیسانس و ۸۹ فوق و اتمام آن در سال ۹۱ موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس شدم. از سال ۷۷ عضو بخش تبلیغات دفتر، و تابحال به مدت ۲۳ سال سوابق تبلیغی دارم، و در طی این مدت انواع و اقسام کلاسهای علمی و کاربردی را گذرانده که مدرکش هم براتون ارسال کردم. حدود ۷ سال هم سابقه تبلیغ مجازی دارم بجز دفتر امام عصر جایی دیگه ثبت نیست. الان هم کماکان بطور مستمر مشغولم. که از پارسال عضو مجازی دفتر شدم که هی از ما کار می کشند و ماموریت. ولی پول فعلا وعده است.  در طی مدت در نهاد رهبری ثبت نام و امتحان و قبول در سال ۹۴ موفق به اخذ مجوز شدم. ۵ سال رایزنی و دوندگی سال ۹۸ تونستم در دانشگاه جامع، بصورت حق التدریسی دروس عمومی انقلاب اسلامی، ترمی ۶ واحد و ۶ ساعت درس در هفته بگیرم. و کماکان مشغولم. 

در زمینه تالیفات و پژوهش هم : قضیه دو طرفه است یه طرف پژوهنده و طرف دیگر، پذیرنده پژوهش و چاپ است. که متاسفانه تابحال بانی نداشتیم. منتهی چاب شده اش، همان پایان نامه و مقاله در فصلنامه سیاسی دانشگاه باقرالعلوم است که تصویرش را براتون فرستادم و چند مقاله در زمینه اندیشه سیاسی اسلام، جمعیت، حج و ... است که فعلا پیشم بایگانی است و گاهی مواقع خاک زدایی می کنم. 

در مورد پیامرسانها که فرمودید : در هر سه پیامرسان مشغولم که حدود ۳۰۰ گروه را دارم تامین محتوا می کنم و مطالبی با عناوین مختلف نوشتم ارسال کردم که آخریش در مورد مهدویت است که این روزها مشغول ارسالم. من لینک گروه و کانال ایتا که مادر و مرکز فعالیت که از آنجا به سروش و تلگرام ساپورت میشود را براتون می فرستم : 

https://eitaa.com/joinchat/2945187858Cf9bd1788ad

این گروه منتظران واقعی امام عصر.

https://t.me/montazeranzohooremamasr

و اینهم کانال منتظران واقعی امام عصر ارواحنا فداست. کلاس های حج عمره و اتمام و نرفتن به عمره به خاطر بسته شدن را فاکتور گرفتم. 

ببخشید که سرتونو درد آوردم. 

یا ایها العزیز، ... بضاعة مزجی، واوف لناالکیل، و وتصدق علینا، ان الله نجزی المتصدقون. 

امیدوارم قبول حق و امام عصر و شما گرامیان واقع شود.